ARBAK INVEST

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Doğru planlanmayan bir YATIRIM hedefine ulaşmayabilir. Yatırım aşaması; “yasa ve yönetmelikler çerçevesinde” ham projeyi reel hale getirme, yaratacağı katma değerin artılarını ve eksilerini yatırıma başlamadan önce öngörebilmektir.

Öngörü sayesinde söz konusu projeyi tarafımızca verilecek olan teknik destek ile nihai hedefinizden sapmadan bitirebilmek ve hedeflenen katma değere ulaşabilmek mümkün olacaktır.

”ÖZEL ” GAYRİMENKUL DEĞERLEME

 Boyutları her geçen gün çeşitlenen emlak piyasasında profesyonel gayrimenkul değerleme hizmeti karar alıcılar için vazgeçilmez bir öneme sahip olmaktadır.

Gayrimenkul değerleme çalışmalarının tüm süreçlerinde şirketlerin ve yatırımcıların teminat alma ve gayrimenkul yatırım kararlarını yüksek hizmet standartlarıyla desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla hazırlanan tüm gayrimenkul değerleme raporları büyük bir özen ve kalite yönetim sürecinden geçmektedir.

Amacımız; bu hizmeti Dürüstlük, Gizlilik, Tarafsızlık, Yetkinlik ve Standartlara Bağlılık ilkelerinden ödün vermeden ancak teknolojiyi ve bilimsel verileri de kullanarak, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile ‘’Gerçek Değer’’e ulaşarak vermektir.

Müşteri Temsilcilerimizle iletişime geçmek için tıklayınız

FİZİBİLİTE

 Fizibilite bir projenin hayata geçirilmeden önce, finansal, pazarlama, vb. alanlarda çalışmasının yapılarak uygulanması veya uygulanmaması gerektiği konusunda öneri çalışmadır.

 ARBAK Invest, profesyonel kadrosu vasıtasıyla bilimsel ve kapsamlı çalışmalar ile, müşterilerine yatırım kadar, yatırımdan önce yapılacak fizibilite çalışmalarının da önemini hatırlatarak, müşterilerinin geri dönüşü olmayan hataların önüne geçmelerini hedeflemektedir.

 Fizibilite, özetle, yatırımcının ne üreteceğini, nereye satacağını, nasıl üreteceğini, ne kadarlık bir yatırım yapacağını, yatırımı nereye yapacağını ve ne kazanacağını gösteren bir rapordur. Yapılabilirlik etütleri, kesin yatırım kararının verilmesinden ve uygulama(kesin) projelerinin hazırlanmasından önce yapılan ve projelerin teknik, ticari, finansal, ekonomik, sosyal ve kurumsal yapılabilirliklerini analiz eden kapsamlı bir çalışmadır. Yalnızca yeni yatırımın değil, kısmi yatırımlar, yenileme ve modernizasyon çalışmaları gibi konularda da fizibilite çalışmaları yapılabilmektedir.